© 2013 All rights reserved.
7

MyEgo.cz znova na prodej

Internetový weblog Radka Hulána je znova na prodej.myself

Radek Hulán opět končí s blokováním, ale tentokrát definitivně, alespoň dle posledního článku na jeho MyEgo.cz.

MyEgo čtu denně a i když spousta lidí chová k osobě Radka Hulána nesympatie, pro mne je Radek skvělý blogerer a dle jeho názorů i velmi rozumný člověk, který za 5 let svého psaní dosáhl opravdu vrcholu.

Samozřejmě to není první pokus, kdy se Radek pokouší s blogovámím přestat a svou činnost tak přerušit, ovšem tentokrát je to asi definitivní a konečné rozhodnutí.

Nedávno se Radek pokoušel svůj web prodat a skončit, ale i přes vysoké nabídky se tak nestalo a blog pokračoval dále pod jeho vedením, takže se nechejme překvapit, jak to nakonec celé dopadne.

Comments (7)

Také si myslím, že Hulán to jen tak neprodá. A když to bude prodávat, tak na vrcholu návštěvnosti – tyhle manévry tomu dcl odpovídají.

Prodam, neprodam, prodam, neprodam, prodam, neprodam.
To jsem zvedavy, jak to dopadne.

Příhodná fotografie :)

Zase jeden z jeho neotřelých způsobů jak upoutat upadající, nebo nestoupající pozornost.

Zase hulanova kachna.

No jestli skončí opravdu, tak to bude škoda. Byla s ním sranda a byl to jeden z málo dobrých blogů o Windows. Akorát jste si tedy museli udělat filtr na slova jako „bezkonkurenční“, „vynikající“, „výborný“ apod., které byly snad v každém článku o Windows :-).

místo Radka Hulána nastupuji já, mgr. Radovan Kaluža !! se svým blogem http://www.radovan.bloger.cz a články věnované mé perfektní osobnosti : http://radovan.bloger.cz/radovan-kaluza-z-bezdomovce-milionar

popřípadě návod jak být krásný http://radovan.bloger.cz/z-hnusaka-metrosexual

Add comment

About
Hi, i am programmer from the Czech Republic. I love web development (Ruby, Ruby on Rails, PHP, Nette) and iOS development (Objective-C, Cocoa).
To cooperate, here is my phone:
+420 608 836